Облікова картка
Номер облікової картки: 
5 346
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№40/0/6-19 від 18.01.2019

Про затвердження комісії з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

Керуючись ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення своєчасної виплати заробітної плати на підприємствах, в установах та організаціях міста усіх форм власності та відрахувань до фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування, у зв’язку з кадровими змінами,   виконком  міської  ради

ВИРІШИВ :

1. Затвердити комісію з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати, пенсій, стипендій  та інших соціальних  виплат, згідно додатку.

2. Рішення № 162/0/6-18 від 16.03.2018 р. «Про затвердження комісії з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати, пенсій, стипендій  та інших соціальних  виплат» вважати таким, що втратило чинність.

3. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на управління економіки (Хохлова М.М.),  контроль – на заступника   міського  голови  з питань діяльності виконавчих органів  (Морозов К.М.)

 

В.о. міського голови,

секретар міської ради                                                           С.Г.ГОРОШКО