Облікова картка
Номер облікової картки: 
3 312
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№511 від 20.09.2017

Про затвердження коефіцієнта змін витрат і коригування тарифу на послуги з технічного обслуговування ліфтів житлового фонду комунальної власності територіальної громади м. Новомосковська.

Керуючись ст. 7 Закону України „Про житлові – комунальні послуги”, п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні”, „Порядком формування тарифів на послуги утримання будинків і споруд та при будинкових територій”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01червня 2011р. № 869,  розглянувши лист Новомосковської філії ТОВ „НВФ „Підйомник” від 29.08. 2017р. № 22 (з додатками ), виконавчий комітет Новомосковської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити коефіцієнт змін витрат з технічного обслуговування ліфтів в розмірі 1.459. Скорегований тариф на послуги з технічного обслуговування ліфтів для одного багатоквартирного під’їзду встановити 1327.22 грн. (з ПДВ), або 1 м. кв. загальної площі  – 0.833 грн. (з ПДВ).

2. Тариф на послуги з технічного обслуговування ліфтів вступає в силу з моменту прийняття рішення.

3. Відділу з питань внутрішньої політики, інформації та прес – служби (Хорішко І.В.) оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації.

4. Вважати таким, що втратило чинність попереднє рішення виконавчого комітету № 369 від 22.06.2016р. „Про затвердження коефіцієнта зміни витрат і корегування тарифу на послуги з технічного обслуговування ліфтів житлового фонду комунальної власності територіальної громади м. Новомосковська.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань народно – господарського комплексу міста Карачевцева Ю.В.

 

В. о. міського голови,

секретар міської ради                                                                        С.Г.Горошко