Облікова картка
Номер облікової картки: 
796
Джерело інформації: 
Управління праці та соціального захисту населення
Галузь: 
Місцеве самоврядування
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова
Місце зберігання документа: 
Загальний відділ

РІШЕННЯ

№4 від 22.01.2014

Про затвердження Календарного плану виконання міської Програми соціального захисту населення м.Новомосковська в 2014р. та Пропозицій щодо реалізації міської Програми соціального захисту населення м.Новомосковська у 2014 році
Керуючись ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою створення належних умов для формування і реалізації соціальної політики в місті, забезпечення права кожного громадянина на достатній життєвий рівень, реалізації Програми соціального захисту населення м.Новомосковська на  2011 – 2015 р.р., затвердженої рішенням міської ради № 37 від 21.12.2010 року, виконком міської ради 
В И Р І Ш И В :
  1. Затвердити  Календарний план виконання міської Програми соціального захисту населення м.Новомосковська на  2014 рік (додаток 1).
  2. Затвердити Пропозиції щодо реалізації міської Програми соціального захисту населення м.Новомосковська на  2014 рік (додаток 2).
  3. Координацію роботи щодо виконання цього рішення покласти на управління праці та соціального захисту населення (Горбач Г.М.), контроль – на заступника міського голови  Калюжну І.С.
Міський головаС.А.Мороз
Підготувала:
Начальник управління праці та соціального захисту населенням. Новомосковька Г.М.Горбач
Узгоджено:
Керуючий справами І.М.Марченко
Заступник міського головиІ.С.Калюжна
В.о.начальника юридичного управлінняО.В.Мартинюк