Облікова картка
Номер облікової картки: 
1 300
Джерело інформації: 
КНП 'Новомосковський МЦ ПМСД'
Галузь: 
медицина
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова
Місце зберігання документа: 
Загальний відділ

РІШЕННЯ

№527 від 24.12.2014

«Про затвердження інструкції про порядок відпуску лікарських засобів і виробів медичного призначення за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування осіб пільгової категорії населення та порядок взаєморозрахунків КНП «Новомосковський МЦ ПМСД з аптеками міста Новомосковська»
Керуючись ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постановою Кабінету Міністрів України від 17 серпня 1998 р. N 1303 «Про впорядкування безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань», з метою забезпечення соціального захисту найбільш незахищених пільгових категорій населення м. Новомосковська, виконавчий комітет Новомосковської міської ради
ВИРІШИВ:
  1. Затвердити інструкцію про порядок відпуску лікарських засобів і виробів медичного призначення за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування осіб пільгової категорії населення та порядок взаєморозрахунків КНП «Новомосковський МЦ ПМСД» з аптеками міста Новомосковська» (Додаток № 1 додається). 
  2. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на головного лікаря КНП "Новомосковський  міський  центр первинної медико-санітарної допомоги" (Гінкоту Л.В.), контроль - на заступника міського голови – начальника фінансового управління Дакову Т.Д.
Міський голова С.А. Мороз
Підготував:  
Головний лікар КНП «Новомосковський МЦ ПМСД» Л.В. Гінкота  
Узгоджено:
Керуючий справамиІ.М. Марченко
Заступник міського голови-начальник фінансового управління Т. Д. Дакова
Начальник юридичного управлінняО.В. Мартинюк