Облікова картка
Номер облікової картки: 
1 588
Джерело інформації: 
Відділ земельних відносин
Галузь: 
Адміністративні послуги
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова
Місце зберігання документа: 
Загальний відділ

РІШЕННЯ

№315 від 19.06.2015

Про затвердження інформаційних карток адміністративних послуг відділу земельних відносин, які надаються Новомосковською міською радою

З метою реалізації прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб стосовно отримання адміністративних послуг у сфері регулювання земельних відносин, які надаються Новомосковською міською радою, відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги», Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», відповідно до ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Затвердити інформаційні картки адміністративних послуг відділу земельних відносин, які надаються Новомосковською міською радою (Додатки 1-12).
  2. Пункти 2 - 9 додатку № 1 рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради від 28.08.2013р. № 404 «Про зміни до переліку адміністративних послуг і затвердження зразків заяв, інформаційних та технологічних карток до адміністративних послуг» вважати такими, що втратили чинність.
  3. Контроль за виконання рішення покласти на заступника міського голови з питань економічного розвитку, ринкових реформ та підприємництва (Воскобойник О.М.).

 

Міський голова С.А. Мороз

Підготував: в. о. начальника відділу земельних відносин О.П. Ганзя

Узгоджено: заступник міського голови О.М. Воскобойник

в. о. керуючого справами О.К. Грудська

начальник юридичного управління О.В. Мартинюк