Облікова картка
Номер облікової картки: 
3 219
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№388 від 19.07.2017

Про затвердження дислокації розташування контейнерів для збирання побутових відходів з території багатоквартирних будинків м. Новомосковська

З метою забезпечення екологічної безпеки і підтримання санітарної рівноваги на території м. Новомосковська, у відповідності до ст. 12, 21 Закону України «Про відходи» та Наказу міністерства охорони здоров’я України №145 від 17.03.2011 року «Про затвердження Державних санітарних норм та правил утримання території населених місць», ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі актів обстеження місць дислокації контейнерних майданчиків комісією, що утворена розпорядженням  в.о. міського голови, секретаря міської ради Горошко С.Г. №47-Р від 27.02.2017 р.,  виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити схему санітарного очищення м.Новомосковськ.

2. Затвердити дислокацію розташування контейнерів для збирання побутових відходів з території багатоквартирних будинків м. Новомосковська (Додаток 1).

3. Затвердити маршрутні карти по прибиранню твердих побутових відходів з багатоквартирних будинків міста автотранспортом міського комунального підприємства «Новомосковський комбінат комунальних підприємств (Додаток 2-4).

4. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на начальника управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради Сігіду С.Ю., контроль - на першого заступника міського голови з питань народно-господарського комплексу  міста Карачевцева Ю.В.

 

 

В.о. міського голови,                                                           С.Г. Горошко

секретар міської ради