Облікова картка
Номер облікової картки: 
1 585
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№310 від 19.06.2015

Про затвердження дислокації літніх майданчиків та сезонної торгівлі у весняно-літній період 2015 р.

З метою наведення відповідного порядку на літніх майданчиках міста та у мережі виносної та виїзної сезонної торгівлі, враховуючи звернення приватних підприємців та «Положення про порядок організації роботи літніх майданчиків» (рішення виконкому Новомосковської міської ради № 352 від 23.04.08 р.), керуючись ст.30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Затвердити дислокацію мережі напівстаціонарних літніх майданчиків на території міста, які розташовані біля підприємств ресторанного господарства та експлуатуються без проведення додаткових будівельних робіт, за принципом «додаткове збільшення кількості посадкових місць» та дислокацію мережі сезонної торгівлі морозивом, безалкогольними напоями на період з 01 травня по 01 жовтня 2015 р. (додаток № 1).
  2. Рекомендувати суб’єктам підприємницької діяльності (додаток № 1) привести до відповідності літні майданчики згідно вимог “Положення про порядок організації роботи літніх майданчиків».
  3. Торгівлю пивом на розлив з пересувних прилавків заборонити, торгівлю здійснювати тільки з торгових кіосків та павільйонів.
  4. Міському відділу УМВС України в Дніпропетровській області (Очеретяний М.А.) взяти на постійний контроль дотримання громадського правопорядку на літніх майданчиках розташованих на території міста.
  5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань економіки, розвитку ринкових реформ та підприємництва О.М.Воскобойник.

 

Міський голова С.А.Мороз

Підготував: В.о. начальника комітету з питань торгівлі та побутового обслуговування Р.Г.Бабінець

Узгоджено: заступник міського голови О.М.Воскобойник

начальник юридичного управління О.В.Мартинюк

в.о. керуючого справами О.К.Грудська