Облікова картка
Номер облікової картки: 
1 939
Вид: 
Розпорядження
Форма зберігання документа: 
Паперова

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

№363-р від 17.12.2015

Про запровадження системи електронних закупівель"ProZorro"

Відповідно до ст. 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про засади запобігання та протидії корупції”, протокольного доручення Президента України від 15 липня 2015 року              № 1-1/497 стосовно впровадження електронної системи державних закупівель у регіонах, із урахуванням розпорядження Кабінету Міністрів України від           20 травня 2015 року № 501-р «Про реалізацію пілотного проекту щодо впровадження процедури електронних закупівель товарів» та доручення голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації від 3 грудня 2015 року     № 07-95/0/35-15 «Про реалізацію пілотного проекту щодо впровадження процедури електронних закупівель», з метою підвищення рівня прозорості та відкритості у сфері закупівель

 

ВВАЖАЮ ЗА НЕОБХІДНЕ:

 

1.       Структурним підрозділам виконавчого комітету – розпорядникам бюджетних коштів, закладам та установам міста, які фінансуються за рахунок бюджетних коштів, комунальним підприємствам Новомосковської міської ради:

1.1.            Проводити закупівлі товарів та послуг, вартість яких перевищує 3000 грн., але не перевищує сум, визначених законами України «Про здійснення державних закупівель» та «Про особливості здійснення закупівель в окремих сферах господарської діяльності», в електронній системі державних закупівель "ProZorro" з 01 лютого 2016 року.

2. Керівникам:

2.1.  Здійснити реєстрацію в електронній системі державних закупівель ProZorro та підготовку до проведення закупівель товарів та послуг із визначенням відповідальних осіб до 15 січня 2016 року; 

2.2. надати управлінню економіки Новомосковської міської ради  інформацію про приєднання до системи електронних закупівель.

3. Визначити управління економіки Новомосковської міської ради координатором застосування системи електронних закупівель, що здійснюються у виконавчих органах Новомосковської міської ради, які є самостійними юридичними особами, комунальних підприємствах, засновниками яких є Новомосковська міська рада, та бюджетних установах, організаціях, які фінансуються за рахунок коштів міського бюджету.

4. Координацію роботи по виконанню розпорядження покласти на заступника міського голови з питань економіки, розвитку ринкових реформ та підприємницької діяльності Морозова К.М., контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

 

 

В. о. міського голови,

секретар міської ради                                                                     С.Г. Горошко

 

                   

Підготував:

заступник міського голови з питань

економіки, розвитку ринкових реформ

та підприємницької діяльності                                             К.М.Морозов                                 

 

Узгоджено:

 

В.о. начальника

юридичного управління                                                                 Д.О. Устименко