Облікова картка
Номер облікової картки: 
1 564
Джерело інформації: 
Управління транспорту та зв'язку
Галузь: 
Залізничні перевезення
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова
Місце зберігання документа: 
Загальний відділ

РІШЕННЯ

№270 від 27.05.2015

Про закриття станції Новомосковськ-Дніпровський для проведення комерційних операцій

Розглянувши звернення відокремленого структурного підрозділу «Дніпропетровська дирекція залізничних перевезень» від 27.03.2015 року №16/3-ДНМ-1 щодо закриття станції Новомосковськ-Дніпровський Придніпровської залізниці для проведення комерційних операцій по параграфу 4 Тарифного керівництва №4 (прийом та видача повагонних відправок вантажів, що потребують збереження в критих складах станцій), керуючись п.2 ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Закрити станцію Новомосковськ-Дніпровський Придніпровської залізниці для проведення комерційних операцій по параграфу 4 Тарифного керівництва №4 (прийом та видача повагонних відправок вантажів, що потребують збереження в критих складах станцій).
  2. Здійснювати роботу станції Новомосковськ-Дніпровський Придніпровської залізниці для проведення комерційних операцій по параграфу 3 ( прийом та видача вантажів повагонними відправками, які завантажуються цілими вагонами, тільки на під’їзних коліях та місцях не загального користування) та параграфу 1 (прийом та видача повагонних відправок, які допускаються до зберігання на відкритих площадках).
  3. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на управління транспорту та зв’язку (Поздняков М.А.), контроль - на секретаря міської ради Мазура Б.В.

 

Міський голова С.А.Мороз

Підготував: начальник управління транспорту та зв’язку М.А.Поздняков

Узгоджено: секретар міської ради Б.В.Мазур

керуючий справами І.М.Марченко

Начальник станції Новомосковськ-Дніпровській Дніпропетровської дирекції залізничних перевезень Придніпровської залізниці Л.А.Тоц

начальник юридичного управління О.В. Мартинюк