Облікова картка
Номер облікової картки: 
1 711
Джерело інформації: 
Керуючий справами міськвиконкому
Галузь: 
Місцеве самоврядування
Вид: 
Розпорядження
Форма зберігання документа: 
Паперова
Місце зберігання документа: 
Загальни відділ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

LVII сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання

№244-р від 11.09.2015

Про закріплення керівників за виборчими дільницями
Згідно ст.73 Закону України «Про місцеві вибори», постанови Центральної виборчої комісії від 10 серпня 2015 року № 153 «Про першочергові заходи, необхідні для реалізації Закону України "Про місцеві вибори", листа Прем’єр-міністру України від 31.08.2015 №33219/1/1-15, з метою здійснення контролю за матеріально-технічним забезпеченням виборчих дільниць, які розташовані на території міста Новомосковська, керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», 
ВВАЖАЮ ЗА НЕОБХІДНЕ:
закріпити відповідальними начальників структурних підрозділів виконкому та міської ради, керівників підприємств, організацій та установ міста за виборчими дільницями:
1. Виборча дільниця № 120797 (НВК № 5)                   
- Коренєва М.О.- голова   комітету  у справах  сім’ї та молоді
- Гесян А.А.- директор  п/п «Андрій» (за згодою)
- Вільганюк О.М. - директор НВК №5
2. Виборча дільниця № 120798 (ЗОШ №8):
- Грудська О.К.- начальник загального відділу
- Мірошник О.Г.. – генеральний директор ВКПП «Укрторгобладнання» (за згодою)
-Третьяков П.П. – директор ЗОШ №8
3. Виборча дільниця № 120799 (ДЮСШ ):
- Антипов Ю.М. – голова правління ВАТ «Інтерпайп-НТЗ»  (за згодою)
-  Шевцова Т.Г.- начальник комітету з фізичної культури та спорту
- Резніченко Д.В.- директор Новомосковського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»
4. Виборча дільниця  № 120800 ( ЗОШ № 2):
- Мороз Т.М.- начальник відділу кадрової роботи 
- Павленко В.І.. -  голова правління ПАТ «Новомосковське АТП» (за згодою)
- Липка І.А..- директор ЗОШ № 2                                                                           5. Виборча дільниця № 120801 ( колегіум № 11):
- Снітко І.С. – начальник оборонно-мобілізаційного відділу 
-  Третьякова Т.М.- директор колегіуму № 11
- Федорченко В.А. – директор КП «Новомосковськ теплоенерго»
6. Виборча дільниця № 120802 (кооперативний коледж економіки та права ім.Литвиненка С.П):
- Антоненко В.В.- начальник комітету з питань торгівлі 
-  Піхотіна Л.М.- директор кооперативного коледжу економіки та права
7. Виборча дільниця № 120803 ( ЗОШ № 18):
-  Кравченко І.А.- начальник служби у справах дітей
- Тарасюк В.Й. - директор ТОВ«КК«КомЕнерго-Новомосковськ» (за згодою)
- Жовтяк С.С.-  директор ЗОШ № 18
8. Виборча дільниця № 120804 ( ЗОШ № 18):
- Ковальова Н.М. – начальник ЦНАП
- Тарасюк В.Й. - директор ТОВ«КК«КомЕнерго-Новомосковськ» (за згодою)
- Жовтяк С.С.- директор ЗОШ № 18
9. Виборча дільниця № 120805 ( Палац Металургів):
- Воскобойник О.М.- заступник міського голови
- Антипов Ю.М. - голова правління ВАТ «Інтерпайп «НТЗ» (за згодою)
-  Біла І.Г.- директор Палацу Металургів
10.Виборча дільниця  № 120806 ( ЗОШ № 1):
- Мітченко О.С.- начальник організаційного відділу
- Головко О.М. – начальник КП «Новомосковськ водоканал»
- Чорна Н.Й.- директор ЗОШ № 1
11. Виборча дільниця № 120807 (ЗОШ № 1):
- Дзегарницька К.М.- в.о.начальник відділу з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби
 - Назаров Д.Г.- начальник Центру поштового зв’язку №8 (за згодою)
- Чорна Н.Й.- директор ЗОШ № 1
12. Виборча дільниця № 120808 ( ЗОШ № 6):
- Хохлова  М.М.- начальник управління економіки
- Штрикман-Федоровський М. Р. - директор швейної фабрики «Пан і Пані»  (за згодою)  
-  Коба О.П.- директор ЗОШ № 6
13. Виборча дільниця № 120809 ( ЗОШ № 6 ):
- Солодовнікова О.О.- начальник господарського відділу
- Недвига О.В.- начальник цеху телекомунікаційних послуг № 25 (за згодою)
-  Коба О.П.- директор ЗОШ № 6
14. Виборча дільниця № 120810 (Центральна міська бібліотека):
-  Шаликін В.П.- начальник управління культури та туризму
-  Лобус Л.Г.- приватний  підприємець (за згодою)
-  Драненко Г.І.- директор централізованої  бібліотечної системи
15. Виборча дільниця № 120811 (Новомосковський технікум Національної металургійної академії):
- Власенко Я.М.- начальник відділу комунальної власності УЖКГ та КБ
- Васін В.В. - директор Новомосковського технікуму НМАУ
16. Виборча дільниця № 120812 ( ПТУ № 48):
- Устименко С.Д.- начальник управління ЖКГ  та КБ
- Антипов Ю.М.- голова правління ВАТ «Інтерпайп «НТЗ» (за згодою)
- Бурлаков В.М.- директор ПТУ № 48
17. Виборча дільниця  № 120813 ( ПТУ № 48):
- Устименко С.Д.- начальник управління ЖКГ та КБ
- Антипов Ю.М.- голова правління ВАТ «Інтерпайп «НТЗ» (за згодою)
- Бурлаков В.М.- директор ПТУ № 48
18. Виборча дільниця № 120814 (Новомосковський колледж ДАУ):
- Стьопін А.А. - начальник відділу з питань НС та ЦЗН
- Рудаков Ю.М- директор Новомосковський колледж ДАУ 
19. Виборча дільниця № 120815 ( ЗОШ № 7):
- Мартинюк О.В.- начальник юридичного управління 
- Староконь Т.А. -  начальника Новомосковського РЕМ (за згодою)
- Рублевська А.М.. – в.о. директора ЗОШ № 7
20. Виборча дільниця № 120816 (ЗОШ № 7):
- Мартинюк О.В.- начальник юридичного управління 
-  Рублевська А.М. – в.о. директора ЗОШ № 7
21. Виборча дільниця № 120817 (гімназія №3):
- Горбач Г.М. – начальник управління праці та соціального захисту населення
- Гончар Т.В. - начальник управління по експлуатації газового господарства (за згодою)
- Ситник В.М. - директор гімназії №3
22. Виборча дільниця № 120818 (станція Новомосковськ-Дніпровський):                                       - Карібова О.В..- начальник трудового архіву
- Тоц Л.А.  - начальник станція Новомосковськ-Дніпровський (за згодою)
23. Виборча дільниця  № 120819 ( ЗОШ № 16):
-  Михальова Т.І.  - начальник архівного відділу 
-  Лобач І.В. -  в.о. директора шпалопросочувального заводу (за згодою)
-  Китайгора В.А.- директор ЗОШ № 16
24. Виборча дільниця № 120820 (міський будинок культуриі ім. О.Гончара):
-  Шаликін В.П..- начальник  управління культури та туризму
-  Антипов Ю.М.- голова правління ВАТ «Інтерпайп «НТЗ» (за згодою)
-  Сергєєва Л.М. - директор міського будинку культури ім. Олеся Гончара
25. Виборча дільниця № 120821 ( ЗОШ № 4):
- Поздняков М.А.- начальник управління транспорту та зв’язку
- Антипов Ю.М.- голова правління ВАТ «Інтерпайп «НТЗ» (за згодою)
-  Таланова О.С.- директор ЗОШ № 4
26. Виборча дільниця № 120822  ( ЗОШ № 17):
- Поздняков М.А.- начальник управління транспорту та зв’язку
- Антипов Ю.М.- голова правління ВАТ «Інтерпайп «НТЗ» (за згодою)
- Кошова С.М.- директор ЗОШ № 17                                    
27. Виборча дільниця № 120823 (ЗОШ № 14 ):
- Чорний В.М. – начальник відділу земельних відносин
- Антипов Ю.М.- голова правління ВАТ «Інтерпайп «НТЗ» (за згодою)
-  Немеришин П.І.- директор ЗОШ № 14
28. Виборча дільниця № 120824 (ЗОШ №12):
- Падашуля Н.І. – начальник управління освіти 
- Антипов Ю.М.- голова правління ВАТ «Інтерпайп «НТЗ» (за згодою)
-  Сирцова І.В.-  директор ЗОШ № 12
29. Виборча дільниця № 120825 ( ЗОШ № 12):
- Падашуля Н.І. – начальник управління освіти 
- Антипов Ю.М.- голова правління ВАТ «Інтерпайп «НТЗ» (за згодою)
- Сирцова І.В.- директор ЗОШ №12
30.Виборча дільниця № 120826 (Придніпровська геофізична розвідувальна експедиція):                        - Козлов О.П. – перший заступник міського голови
- Гладченко Ю.А.- начальник геофізекспедиції
- Заблуда О.П.- приватний підприємець (за згодою)
- Савчук М.Т.- командир 194-го понтонно-мостового загону (за згодою)
31. Виборча дільниця № 120827 (КП «Південукргеологія»)                                   
- Козлов О.П. – перший заступник міського голови
- Кільдешов О.І.- генеральний директор концерну «Союз Енерго» (за згодою)
-  Філіпов М.Г – директор бази виробничого резерву і комплектації
32. Виборча дільниця №120828 ( ЗОШ №13):
- Калюжна І.С. – заступник міського голови
- Іткін В.Й.- директор заводу  ЗБ та ЕТВ (за згодою)
- Петровська О.М.- директор ЗОШ №13
33. Виборча дільниця № 120829 (КЗ «Новомосковська міська лікарня» ДОР):
- Дакова  Т.Д. – заступник міського голови – начальник фін.управління
- Письменний Ю.В.  – головний лікар КЗ «Новомосковська міська лікарня» ДОР.
 
Міський головаС.А.Мороз
 
Підготував: 
керуючий справами І.М.Марченко
Узгоджено: 
начальник
юридичного управління О.В.Мартинюк