Облікова картка
Номер облікової картки: 
3 248
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№416 від 16.08.2017

Про закріплення інвалідів Великої Вітчизняної війни та учасників бойових дiй

На виконання Програми соціального захисту населення м.Новомосковська на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням міської ради № 21 від 21.01.2016 р., з метою соціального захисту ветеранів війни та надання їм шефської допомоги, з нагоди відзначення 74 - річниці визволення міста Новомосковська від німецько – фашистських загарбників, керуючись ст. 34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні ”, виконком міської ради     

В И Р І Ш И В:

1. Підтримуючи ініціативу керівників підприємств та  організацій міста різних форм власності в наданні шефської допомоги ветеранам війни, закріпити інвалідів Великої Вітчизняної війни та учасникiв бойових дій, які приймали участь у бойових діях в період Великої Вітчизняної війни за підприємствами та організаціями міста згідно додатку .

2. Рішення виконкому № 143 вiд 15.03.2017 року “Про закріплення інвалідів Великої Вітчизняної війни та учасників бойових дій ” вважати таким, що втратило чинність.

3. Координацію роботи покласти на управління праці та соціального захисту населення (Горбач Г.М.), контроль – на заступника міського голови з питань соціального захисту населення та розвитку соціально-культурної сфери Ляшок В.М.

 

В.о. міського голови,

секретар міської ради                                                                          С.Г. Горошко