Облікова картка
Номер облікової картки: 
5 015
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№502/0/6-18 від 17.08.2018

Про забезпечення демонтажу незаконно встановлених газових автозаправних станцій (пунктів) на території м. Новомосковська

З метою недопущення порушення норм чинного законодавства, захисту населення від техногенних наслідків,  керуючись ст. 40 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», з урахуванням висновків робочої групи щодо самовільного встановлення і функціонування газових автозаправних станцій (пунктів) без правовстановлюючих документів (акти обстеження автомобільних газозаправних станції від 26.07.2018р., 07.08.2018р. по провул. Парковий, буд.1, вул. Сучкова (в районі район буд.196), вул. Сучкова (навпроти залізничної платформи «Кулебівка»)  м. Новомосковська , відповідно до Правил благоустрою м. Новомосковська, затверджених рішенням Новомосковської міської ради від 10.07.2015 року №1301, Положення про порядок звільнення земельних ділянок, що зайняті без правових підстав та належать до комунальної власності територіальної громади м. Новомосковська, затвердженого рішенням Новомосковської міської ради від 27.01.2011 року № 94, виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1.  У зв’язку з тим, що не відомий(і) власник(и) трьох незаконно встановлених газових автозаправних  пунктів, які знаходиться за адресами: пров. Парковий, буд.1, вул. Сучкова (в районі район буд.196), вул. Сучкова (навпроти залізничної платформи «Кулебівка»), комунальному підприємству «Новомосковський комбінат комунальних підприємств»:

1.1. в термін до 01.10.2018р. демонтувати зазначені газові автозаправні пункти, що працюють без відповідних дозвільних документів та встановлені самовільно, із залученням спеціалістів/організацій, що мають відповідний дозвіл на виконання даних робіт  та  подальшим відшкодуванням витрат на демонтаж власниками незаконно встановлених газових автозаправних пунктів;

1.2. забезпечити відповідальне зберігання матеріалів, що залишилися після проведеного демонтажу та звільнення земельних ділянок, зайнятих без правових підстав.

2. Новомосковському міськрайонному відділу ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області  забезпечити  техногенну безпеку під час проведення демонтажу.

3. Новомосковському відділу поліції Головного Управління національної поліції у Дніпропетровській області забезпечити охорону громадського порядку під час демонтажу.

4. Координацію роботи та контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника  міського голови з питань народно-господарського комплексу міста.

 

В.о. міського голови,                                                                              С.Г. Горошко

секретар міської ради