Облікова картка
Номер облікової картки: 
5 551
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№204/0/6-19 від 15.03.2019

Про визначення виконавців послуг по догляду за зеленими насадженнями в м. Новомосковську

З метою охорони та збереження зелених насаджень, утримання їх у впорядкованому стані, попередження виникнення небезпечних ситуацій, у відповідності до Наказу Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 10.04.2006р. № 105 «Про затвердження Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України», керуючись ст. 30, 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Внести зміни до п.9 рішення виконавчого комітету від 28.03.2018року №193/0/6-18 «Про визначення виконавців житлово-комунальних послуг на території м. Новомосковська», виклавши його у наступній редакції: «9. Визначити виконавцем послуг по догляду за зеленими насадженнями загального та обмеженого користування, спеціального призначення - комунальне підприємство «Новомосковський комбінат комунальних підприємств».

2. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на начальника управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради, контроль – на першого заступника міського голови.

 

В.о. міського голови,

секретар міської ради                                                  С.Г.ГОРОШКО