Облікова картка
Номер облікової картки: 
5 382
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№81/0/6-19 від 18.01.2019

Про визначення управителя багатоквартирного будинку №47 по вул. Шевченко

В зв’язку з  прийняттям співвласниками будинку рішення про ліквідацію юридичної особи, об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Новомосковськ-Шевченко 47» за адресою: м. Новомосковськ, вул. Шевченко, буд. №47, (ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення державної реєстрації припинення юридичної особи, вих. №47/03-21 від 06.12.2018р.), відповідно до ст.13 «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», ст.28 Закону України «Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку», а також відповідно до п.20 частини «а» ст.30,  частини 1, ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Визначити управителем житлового, багатоквартирного будинку №47 по вул. Шевченко Комунальне підприємство «Новомосковський Комсервіс».

2. Директору Комунального підприємства «Новомосковський Комсервіс» (Чупраков А.Г.) прийняти на обслуговування багатоквартирний житловий будинок №47 по вул. Шевченко та укласти договори з власниками житла, співвласниками будинку з утримання будинку, споруд та прибудинкової території з дня прийняття рішення.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови (Ковальов Д.А.).

 

В.о.міського голови,

секретар міської ради                                                  С.Г.ГОРОШКО