Облікова картка
Номер облікової картки: 
1 314
Джерело інформації: 
Загальний Відділ
Галузь: 
Місцеве самоврядування
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова
Місце зберігання документа: 
Загальний відділ
Ключові слова: 

РІШЕННЯ

№10 від 28.01.2015

Про виконання вимог Закону України "Про доступ до публічної інформації" за 2014 рік

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи Указ Президента України від 5 травня 2011 № 547/2011 "Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації", постанову Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2011 року № 1277 "Питання системи обліку публічної інформації", з метою забезпечення виконання вимог  Закону України "Про доступ до публічної інформації", виконком міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Інформацію загального відділу про виконання у 2014 році вимог Закону України "Про доступ до публічної інформації" у виконавчому комітеті Новомосковської міської ради взяти до відома (додаток 1).
  2. Керівникам структурних підрозділів виконкому, керівникам комунальних підприємств та інших організацій міста:

2.1.Забезпечувати своєчасне та якісне оброблення інформаційних запитів.

2.2.Вживати заходів щодо притягнення до відповідальності у порядку, передбаченому чинним законодавством України, посадових осіб, з вини яких порушено права громадян, гарантовані державою, допущено факти формального розгляду запитів та порушення виконавської дисципліни;

2.3.Інформувати загальний відділ виконкому про виконання вимог Закону України "Про доступ до публічної інформації" до 10 липня та 10 січня 2014 року за формою згідно додатку 2.

  1. Загальному відділу (Грудська О.К.) спільно з відділом з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби (Хорішко І.В.) проводити системний моніторинг відомостей щодо надходження інформаційних запитів та оприлюднювати його результати на офіційному веб-сайті міської ради.
  2. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на начальника загального відділу Грудську О.К., контроль - на керуючого справами виконкому Марченко І.М.

Міський голова С.А.Мороз

Підготував:

спеціаліст І категорії загального відділу І.А.Коваленко

Узгоджено:

керуючий справами виконкому І.М. Марченко

начальник загального відділу О.К. Грудська

начальник юридичного управління О.В.Мартинюк