Облікова картка
Номер облікової картки: 
1 680
Джерело інформації: 
Керуючий справами міськвиконкому
Галузь: 
Місцеве самоврядування
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова
Місце зберігання документа: 
Загальний відділ

РІШЕННЯ

№439 від 26.08.2015

Про виділення приміщень для Новомосковської територіальної міської виборчої комісії

У зв'язку з проведенням чергових місцевих виборів 25 жовтня 2015 року, відповідно Постанови Центральної виборчої комісії від 10 серпня 2015 року № 161 «Про нормативні вимоги до приміщень територіальних і дільничних виборчих комісій з виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських, районних у містах, сільських, селищних рад, сільських, селищних, міських голів та старост сіл, селищ і приміщень для голосування, перелік та норми забезпечення цих комісій транспортними засобами, засобами зв’язку, обладнанням, інвентарем, оргтехнікою, іншими матеріальними цінностями, види робіт і послуг, які територіальні виборчі комісії можуть закуповувати за рахунок коштів відповідного місцевого бюджету, отриманих як цільова субвенція з Державного бюджету України, чи коштів відповідного місцевого бюджету, виділених на підготовку і проведення місцевих виборі», керуючись ст.73 Закону України «Про місцеві вибори», ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Виділити для розміщення Новомосковської територіальної міської виборчої комісії приміщення, розташовані на І поверсі в будівлі виконавчого комітету Новомосковської міської ради за адресою: вул. Радянська, 14, загальною площею 138,4 кв. м. з 7 вересня 2015 року до припинення ії повноважень.
  2. Керуючому справами виконкому (Марченко І.М.) повідомити Центральну виборчу комісію про місцезнаходження приміщення територіальної міської виборчої комісії у визначений термін.
  3. Координацію роботи по виконанню рішення покласти на начальника господарського відділу Солодовнікову О.О., контроль - на керуючого справами виконкому Марченко І.М.

 

Міський голова С.А.Мороз

Підготував: керуючий справами виконкому І.М.Марченко

Узгоджено: в.о.начальника юридичного управління Д.О.Устименко