Облікова картка
Номер облікової картки: 
5 159
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№616/0/6-18 від 19.10.2018

Про видалення зелених насаджень у м. Новомосковську на площі Героїв

Керуючись ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.28 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 року № 1045 «Про затвердження порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах України» (зі змінами), рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради № 563/0/6-18 від 21.09.2018 року «Про склад постійної комісії по обстеженню зелених насаджень, що підлягають видаленню у м. Новомосковську», враховуючи проект реконструкції площі Героїв у м. Новомосковську та з метою вивчення питання забезпечення проїзду спецавтотранспорту до будинків, що розташовані на площі Героїв, виконавчий комітет Новомосковської міської ради 

ВИРІШИВ:

1.  Доручити постійній комісії по обстеженню зелених насаджень, що підлягають видаленню у м. Новомосковську, вивчити питання доцільності  видалення  зелених насаджень у кількості трьох дерев на площі Героїв у м. Новомосковську.

2.  В разі необхідності видалення дерев, здійснити всі організаційні заходи, відповідно до процедури, передбаченої порядком  видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах України.

3.  Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на начальника управляння житлово-комунального господарства та капітального будівництва (Сігіда С.Ю.), контроль - першого заступника міського голови.

 

В.о. міського голови

секретар міської ради                                                 С.Г. ГОРОШКО