Облікова картка
Номер облікової картки: 
6 201
Вид: 
Рішення міської ради
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

ХХIV сесія VII скликання

№1142 від 30.01.2020

Про втрату чинності рішення Новомосковської міської ради від 29.08.2013р. № 867 «Про передачу майна з комунальної до державної власності та надання згоди на виокремлення нежитлового приміщення»

В зв’язку з тим, що Управління Державної казначейської служби України  у м. Новомосковську змінило свою фактичну адресу та рішення Новомосковської міської ради від 29.08.2013р. № 867 «Про передачу майна з комунальної до державної власності та надання згоди на виокремлення нежитлового приміщення» не було виконано, з метою збереження цілісності комунального майна, керуючись п. 30 ч. 1 ст. 26, п.1 ст.59, п. 5 ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», Новомосковська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

1.  Рішення Новомосковської міської ради від 29.08.2013р. №867 «Про передачу майна з комунальної до державної власності та надання згоди на виокремлення нежитлового приміщення» вважати таким, що втратило чинність.

2.  Про прийнято рішення повідомити Управління Державної казначейської служби України у м. Новомосковську.  

3.  Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на першого заступника міського голови, контроль – на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства, благоустрою міста та екологічних проблем.

 

Міський Голова                                                            В.І. ЛІТВІЩЕНКО