Облікова картка
Номер облікової картки: 
3 308
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№499 від 20.09.2017

Про встановлення вартості послуг з перевезення твердих побутових відходів для КП «НККП»

Згідно порядку  формування  тарифів  на  послуги  з  вивезення  побутових  відходів,  затверджених  постановою  Кабінету  Міністрів  України  від  26 липня  2006 року  № 1010, постанови  Кабінету  Міністрів № 692  від 08.07.09 року «Про  внесення  змін  до  Порядку  формування  тарифів  на послуги  з  вивезення  побутових  відходів  та  методичних  рекомендацій  про  застосування  Порядку  формування  тарифів  на  послуги  з  вивезення  побутових  відходів  затверджених  наказом  Міністерства  з  питань  житлово-комунального  господарства  України  № 243 від  10  серпня  2009 року, у зв’язку зі значним зростанням рівня цін та змінами у структурі собівартості послуг, керуючись пп. 2 п. «а» ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Новомосковської міської ради

В И Р І Ш И В :

1. Затвердити вартість послуг з перевезення твердих побутових відходів з ПДВ для населення, бюджетних організацій та інших споживачів в межах міста Новомосковська, а саме:

Тариф по вивезенню 1 м3 твердих побутових відходів без ПДВ для населення приватного сектору: – 166,67 грн.

Тариф по вивезенню 1 м3 твердих побутових відходів з ПДВ для населення приватного сектору: – 200,00 грн.

Тариф по вивезенню 1 м3 твердих побутових відходів без ПДВ для бюджетних установ: – 170,90 грн.

Тариф по вивезенню 1 м3 твердих побутових відходів з ПДВ для бюджетних установ: – 205,08 грн.

Тариф по вивезенню 1 м3 твердих побутових відходів без ПДВ для інших організацій: – 196,91 грн.

Тариф по вивезенню 1 м3 твердих побутових відходів з ПДВ для інших організацій: – 236,29 грн.

2. Рішення набуває чинності з дня його підписання та вводиться в дію через 15 днів з дати його публікації в друкованих засобах масової інформації.

3. У зв’язку з прийняттям даного рішення визнати таким, що втратив чинність п.1 рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради № 269 від 15.04.2009 р. «Про затвердження тарифів на послуги по вивезенню твердих побутових відходів та рідких нечистот для мешканців приватного сектору».

4. Відділу з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби виконкому проінформувати населення міста про зміну вартості послуг КП «НККП» з перевезення твердих побутових відходів.

5. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на директора комунального підприємства «НККП» Пивоварова С.Г., контроль – на першого заступника міського голови Карачевцева Ю.В.

 

В.о. міського голови, секретар міської ради                                   С.Г. Горошко