Облікова картка
Номер облікової картки: 
1 524
Джерело інформації: 
КЗ «Новомосковська міська стоматологічна поліклініка» ДОР
Галузь: 
медицина
Вид: 
Рішення сесії
Форма зберігання документа: 
Паперова
Місце зберігання документа: 
Організаційний відділ

РІШЕННЯ

LІІ сесія VІ скликання

№1289 від 06.05.2015

Про встановлення вартості безоплатної ортодонтичної допомоги для однієї дитини

На виконання рішення ХVII сесії шостого скликання Новомосковської міської ради від 02.12.2011р. «Про затвердження програми «Ортодонтична допомога дітям міста», згідно Постанови Кабінету Міністрів від 11.07.2002р. № 955 «Про затвердження Програми подання громадянам гарантованої державою безоплатної медичної допомоги», про підвищення цін на медичні послуги згідно наказу «Про затвердження тарифів на послуги, що надаються КЗ «Новомосковська МСП» ДОР» від 25.03.2015р. №34, керуючись ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Вартість безоплатної ортодонтичної допомоги для однієї дитини надається згідно фактично наданих стоматологічних послуг відповідно калькуляції комунального закладу «Новомосковська міська стоматологічна поліклініка» Дніпропетровської обласної ради, так як такі послуги є індивідуальними для кожної дитини і надається 1 раз на рік.
  2. Координацію роботи по виконанню цього рішення покласти на головного лікаря КЗ «Новомосковська МСП» ДОР» Гутарову Н.В., контроль - на заступника міського голови - начальника фінансового управління Дакову Т.Д.

 

Міський голова С.А. Мороз