Облікова картка
Номер облікової картки: 
1 683
Джерело інформації: 
Управління праці та соціального захисту
Галузь: 
Соціальна сфера
Вид: 
Рішення сесії
Форма зберігання документа: 
Паперова
Місце зберігання документа: 
Організаційний відділ
Ключові слова: 

РІШЕННЯ

LVII сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання

№1335 від 28.08.2015

Про встановлення додаткових гарантій соціального захисту учасникам антитерористичної операції, членам їх сімей, членам сімей загиблих (померлих) учасників АТО, які мешкають в м. Новомосковську у 2015 році

З метою надання додаткових гарантій соціального захисту учасникам антитерористичної операції членам їх сімей, членам сімей загиблих (померлих) учасників АТО, які мешкають в м. Новомосковськ, керуючись ст. 25, п. 22 ст. 26 п.2 ст.64 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та ч.4 ст.2 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Управлінню праці та соціального захисту населення спільно з управліннями та відділами виконавчого комітету у місячний термін розробити та внести доповнення до Програми соціального захисту населення м. Новомосковська на 2011 – 2015 р.р., затвердженої рішенням міської ради № 838 від 26.06.2013 року, щодо встановлення додаткових гарантій соціальної підтримки сімей, члени яких були мобілізовані до Збройних сил України або добровільно вступили до Національної гвардії України та загинули під час захисту цілісності України беручи участь у АТО, або беруть участь у АТО; осіб, які підпадають під дію п. 19 ст.6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»
  2. Управлінню праці та соціального захисту населення, фінансовому управлінню виконавчого комітету, підготувати економічно обґрунтовані9 розрахунки фінансових ресурсів, які необхідні на виконання додаткових гарантій соціальної підтримки сімей, члени яких були мобілізовані до Збройних сил України або добровільно вступили до Національної гвардії України та загинули під час захисту цілісності України беручи участь у АТО, або беруть участь у АТО; а саме надання щомісячної адресної допомоги на оплату житлово – комунальних послуг вищезазначеній категорії громадян міста.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійно діючі комісії міської ради з питань соціально-культурної сфери та соціального захисту населення (Косова А.О.) та з питань планування, соціально-економічного розвитку та бюджету міста (Білий Л.І.).
  4. Координацію роботи по виконанню цього рішення покласти на заступника міського голови – начальника фінансового управління Дакову Т.Д. та заступника міського голови з питань соціального захисту населення і розвитку соціально-культурної сфери Калюжну І.С.

 

Міський голова С.А.Мороз