Облікова картка
Номер облікової картки: 
5 913
Вид: 
Рішення міської ради
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

ХХІІ сесія VII скликання

№1074 від 12.11.2019

Про впорядкування діяльності пунктів приймання брухту чорних та кольорових металів на території м. Новомосковська

З метою збереження комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська, підвищення контролю за здійсненням операцій з металобрухтом, запобігання забрудненню навколишнього природного середовища, керуючись Конституцією України, ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Законом України  «Про металобрухт», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Заборонити функціонування на території міста Новомосковська пунктів приймання брухту чорних та кольорових металів, діяльність яких не відповідає вимогам, що встановлені Законом України «Про металобрухт» та Наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 29.03.2016  № 524.

2. Доручити  міському Голові розпорядженням створити робочу групу з контролю за здійсненням операцій з металобрухтом.

3. Робочій групі забезпечити контроль за здійсненням операцій з металобрухтом на території  міста Новомосковська. У разі виявлення фактів, що містять ознаки протиправної діяльності суб'єктів господарювання, які проводять операції з металобрухтом, передати матеріали відповідним правоохоронним органам та повідомити про це центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну промислову політику.

4.  Відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та оборонно-мобілізаційної роботи виконавчого комітету Новомосковської міської ради звернутися до Новомосковського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області щодо вжиття заходів для запобігання незаконного обігу металобрухту.

5.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови та постійну депутатську комісію Новомосковської міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою міста та екологічних проблем.

 

Міський Голова                                                                   В. І.  ЛІТВІЩЕНКО