Облікова картка
Номер облікової картки: 
1 742
Джерело інформації: 
Фінансове Управління
Галузь: 
Місцеве самоврядування
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова
Місце зберігання документа: 
Загальний відділ

РІШЕННЯ

№471 від 23.09.2015

Про внесення змін в додаток №1 до рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради від 25.02.2015 року №67 «Про встановлення термінів виплати заробітної плати працівникам закладів, установ та організацій, що утримуються за рахунок коштів місцевого бюджету»

У відповідності до статті 28 Закону України від 21 травня 1997 року №280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 24 Закону України «Про оплату праці» зі змінами та доповненнями, з метою удосконалення управління бюджетними коштами та упорядкування термінів виплати заробітної палати працівникам закладів, установ та організацій, що утримуються за рахунок коштів місцевого бюджету, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Внести зміни в додаток №1 до рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради від 25.02.2015 року №67 «Про встановлення термінів виплати заробітної плати працівникам закладів, установ та організацій, що утримуються за рахунок коштів місцевого бюджету», а саме пункт 33 додатку№1 викласти в новій редакції:
    «33. Навчально-виховний комплекс «Загальносвітній навчаьний заклад №17 І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад».»
  2. Фінансовому управлінню виконавчого комітету міської ради забезпечити фінансування головних розпорядників бюджетних коштів для виплати заробітної плати працівникам підпорядкованих установ у терміни, затверджені даним рішенням.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на головних розпорядників та керівників закладів, установ та організацій, що утримуються за рахунок коштів місцевого бюджету.

 

Міський голова С.А.Мороз

Підготував: Заступник міського голови – начальник фінансового управління Т.Д.Дакова

Узгоджено: Керуючий справами І.М.Марченко

Начальник юридичного управління О.В.Мартинюк