Облікова картка
Номер облікової картки: 
1 605
Джерело інформації: 
Відділ містобудування та архітектури
Галузь: 
містобудівна діяльність
Вид: 
Рішення сесії
Форма зберігання документа: 
Паперова
Місце зберігання документа: 
Організаційний відділ

РІШЕННЯ

LV сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання

№1305 від 10.07.2015

Про внесення змін та доповнення до «Програми забезпечення розробки (корегування, оновлення ) містобудівної документації та топографічної основи на 2015-2019 р.р. м. Новомосковськ»

На вимоги ст. 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», з метою забезпечення ефективної реалізації державної політики в сфері містобудування та інтересів громади під час проведення містобудівної діяльності та землекористування, відповідно рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради від 12.05.2015р. №225 «Про внесення змін та доповнення до «Програми забезпечення розробки (корегування, оновлення) містобудівної документації та топографічної основи на 2015-2019 р.р. м.Новомосковськ», керуючись ст. 26, 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Внести зміни та доповнення до «Програми забезпечення розробки (корегування, оновлення ) містобудівної документації та топографічної основи на 2015-2019 р.р. м. Новомосковськ», затвердженої рішенням сесії міської ради № 1155 від 20.11.2014р.» (додаток 1).
  2. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань народно - господарського комплексу міста Козлова О.П.
  3. Контроль по виконанню даного рішення покласти на комісії міської ради з питань містобудування, землекористування та реформування житлово-комунального господарства (Барсук М.О.) та з питань планування, соціально-економічного розвитку та бюджету міста (Білий Л.І.).

 

Міський голова С.А. Мороз