Облікова картка
Номер облікової картки: 
534
Джерело інформації: 
Управління економіки
Галузь: 
Економіка
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова
Місце зберігання документа: 
Загальний відділ

РІШЕННЯ

№338 від 24.07.2013

Про внесення змін та доповнень до рішення виконавчого комітету № 151 від 27.03.2013 року "Про затвердження заходів та завдань щодо забезпечення виконання "Програми соціально-економічного та культурного розвитку на 2013 рік"
На виконання "Програми соціально-економічного та культурного розвитку на 2013 рік", рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради № 763 від 21.10.2009 року " Про затвердження Положення про порядок розроблення,затвердження та виконання міських цільових програм у м. Новомосковську", керуючись ст.27,28 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет Новомосковської міської ради
 
вирішив:
  1. Внести зміни в заходи та календарний план  щодо виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Новомосковська на 2013 рік ( додаток № 1, додаток № 2  ).
  2. Координацію роботи щодо виконання цього рішення покласти на заступників міського голови відповідно до розподілу функціональних повноважень, контроль – на заступника міського голови з питань економічного розвитку, ринкових реформ та підприємництва.
 
Міський Голова С.А.Мороз
Підготував: Начальник управління економіки М.М Хохлова 
Узгоджено: Керуючий  справами виконкому І.М.Марченко
Заступник міського голови з питань економічного розвитку, ринкових реформ та підприємництва О.М. Воскобойник
Секретар міської ради Б.В.Мазур
В.о. начальника юридичного управління О.В.Мартинюк