Облікова картка
Номер облікової картки: 
6 203
Вид: 
Рішення міської ради
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

ХХIV сесія VII скликання

№1144 від 30.01.2020

Про внесення змін до структури, затвердження штатної чисельності Управління культури, молоді, національностей і релігій виконавчого комітету Новомосковської міської ради з 01.02.2020 р.

Керуючись  п.5. ч.1. ст. 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про культуру», Законом України «Про позашкільну освіту», з метою сприяння розвитку та підвищенню ефективності функціонування структурних підрозділів, упорядкування мережі Управління культури, молоді, національностей і релігій виконавчого комітету Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити структуру управління культури, молоді, національностей і релігій виконавчого комітету Новомосковської міської ради з 01.02.2020р. (додаток 1).

2. Внести зміни до п. 7 Положення про Управління культури, молоді, національностей і релігій виконавчого комітету Новомосковської міської ради та викласти його в новій редакції:

«Самостійними структурними підрозділами Управління культури, молоді, національностей і релігій виконавчого комітету Новомосковської міської ради є 

- Новомосковська міська централізована бібліотечна система;

- Новомосковський міський історико – краєзнавчий музей ім. П.Калнишевського;

- Новомосковський міський будинок культури ім. Олеся Гончара;

- Новомосковський клуб культури;

- Новомосковська мистецька школа ім. М.Бровченка;

- Новомосковський центр народної творчості;

- Новомосковський міський культурно-освітній дитячо-молодіжний центр»

3. Затвердити штатну чисельність управління культури, молоді, національностей і релігій виконавчого комітету Новомосковської міської ради з 01.02.2020 р. (додаток 2).

4. Рішення Новомосковської міської ради від 28.02.2017р. № 330 «Про внесення змін до Статуту Новомосковської школи естетичного виховання ім. М.Бровченка» вважати таким, що втратило чинність з 01.02.2020р.

5. Додатки 1,2  рішення Новомосковської міської ради від 13.12.2019 р. № 1085 «Про внесення змін до структури, затвердження штатної чисельності Управління культури, молоді, національностей і релігій виконавчого комітету Новомосковської міської ради з 01.01.2020р.» вважати такими, що втратили чинність з 01.02.2020р.

6. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на Управління культури, молоді, національностей і релігій виконавчого комітету Новомосковської міської ради, контроль -  на комісію з питань соціально-культурної сфери та соціального захисту населення.

 

Міський Голова                                                                    В.І. ЛІТВІЩЕНКО