Облікова картка
Номер облікової картки: 
5 911
Вид: 
Рішення міської ради
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

ХХІІ сесія VII скликання

№1072 від 12.11.2019

Про внесення змін до складу конкурсної комісії з визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах

Відповідно до п.3 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення процедури конкурсного визначення виконавця земельних торгів, керуючись ст. 134-139 Земельного кодексу України, ст. 71 Бюджетного кодексу України, Наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 25.09.2012р. № 579 «Про затвердження Порядку закупівлі послуг з виконання робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах», Новомосковська міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити новий склад конкурсної комісії (Додаток 1).

2. Пункт 2 рішення XIX сесії VII скликання Новомосковської міської ради від 10.06.2019р. № 959 «Про затвердження Положення про порядок закупівлі послуг з визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах та складу конкурсної комісії» визнати таким, що втратив чинність.

3. Координацію по виконанню даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань містобудування, землекористування та архітектури, контроль на першого заступника міського Голови Здреника Т.М.

 

 Міський Голова                                                          В.І.ЛІТВІЩЕНКО