Облікова картка
Номер облікової картки: 
6 426
Вид: 
Рішення міської ради
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

ХХVI сесія VII скликання

№1241 від 27.03.2020

Про внесення змін до складу комісії по здійсненню самоврядного контрою за використанням та охороною земель територіальної громади м. Новомосковськ

Відповідно до п. 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись ст. ст. 12, 144, 189 Земельного кодексу України, ст. ст. 12, 20 Закону України «Про охорону земель», Законом України «Про державний контроль за використанням та охороною земель», враховуючи кадрові зміни,  Новомосковська міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити новий склад комісії по здійсненню самоврядного контролю за використанням та охороною земель територіальної громади м. Новомосковськ (Додаток 1).

2. Рішення XXII сесії VII скликання Новомосковської міської ради від 12.11.2019р. № 1071 «Про внесення змін до складу комісії по здійсненню самоврядного контролю за використанням та охороною земель територіальної громади м. Новомосковськ» визнати таким, що втратив чинність.

3. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на першого заступника міського голови, контроль ­­– на комісію з питань містобудування, землекористування та архітектури.                                          

 

Міський Голова                                                                     В.І.ЛІТВІЩЕНКО