Облікова картка
Номер облікової картки: 
5 910
Вид: 
Рішення міської ради
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

ХХІІ сесія VII скликання

№1071 від 12.11.2019

Про внесення змін до складу комісії по здійсненню самоврядного контрою за використанням та охороною земель територіальної громади м. Новомосковськ

Відповідно до п.3 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись ст. ст. 12,144,189 Земельного кодексу України, ст. ст. 12, 20 Закону України «Про охорону земель», Законом України «Про державний контроль за використанням та охороною земель, враховуючи кадрові зміни,  Новомосковська міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити новий склад комісії по здійсненню самоврядного контролю за використанням та охороною земель територіальної громади м. Новомосковськ (Додаток 1).

2. Пункт 3 рішення XVIII сесії VII скликання Новомосковської міської ради від 28.02.2019р. № 888 «Про  створення та затвердження складу комісії по здійсненню самоврядного контролю за використанням та охороною земель» визнати таким, що втратив чинність.

3. Координацію по виконанню даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань містобудування, землекористування та архітектури, контроль на першого заступника міського Голови Здреника Т.М.

 

 Міський Голова                                                          В.І.ЛІТВІЩЕНКО