Облікова картка
Номер облікової картки: 
5 730
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№547/0/6-19 від 20.09.2019

Про внесення змін до рішення виконкому від 18.01.2019 р. № 62/0/6-19 «Про допомогу сім’ям військовослужбовців, які загинули в Афганістані, при виконанні службових обов’язків з охорони громадського порядку і боротьби зі злочинністю та під час проведення антитерористичної операції»

З метою підтримки рівня життя осіб з інвалідністю з числа воїнів – інтернаціоналістів, матерів, а при відсутності - батьків та вдів військовослужбовців, які загинули в Афганістані, сімей працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків з охорони громадського порядку і боротьби зі злочинністю, сімей загиблих учасників АТО, бійців - добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України та реабілітованих осіб, визначеними ст.1-2 Закону України «Про реабілітацію жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917 – 1991 років», а також надання додаткових гарантій соціальної підтримки сім’ям, члени яких були мобілізовані до Збройних Сил України або добровільно вступили до Національної гвардії України і загинули під час захисту цілісності України, беручи участь в АТО, керуючись рішенням міської ради від 21.01.2016р. № 21 «Про затвердження Програми соціального захисту населення м. Новомосковська на 2016 – 2020р.р.», рішенням виконавчого комітету від 18.01.2017 р. № 8 «Про затвердження Порядку надання допомоги незахищеним верствам населення та особам, що опинилися у складних життєвих обставинах, які   зареєстровані   і   проживають   на  території  міста   Новомосковська»,    ст. 34  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

ВИРІШИВ :

1. Внести зміни до рішення виконкому від 18.01.2019 р. № 62/0/6-19 «Про допомогу сім’ям військовослужбовців, які загинули в Афганістані, при виконанні службових обов’язків з охорони громадського порядку і боротьби зі злочинністю та під час проведення антитерористичної операції», а саме:

- включити в додатки  № 2 та № 6 на отримання  з 01 жовтня 2019 року  щомісячної та одноразової матеріальної допомоги сім’ям, члени яких були мобілізовані до Збройних Сил України або добровільно вступили до Національної гвардії України та загинули під час захисту цілісності України, беручи участь в АТО Селіхова Павла Івановича, 25.01.1952 року народження, у зв’язку з взяттям на облік за місцем реєстрації: місто Новомосковськ,  вул.Велика Ковалівка, 22 кв.100 (Додаток 1-2).

2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника   міського  голови  з питань діяльності виконавчих органів (Тихонова О.С.)

 

В.о. міського голови,

секретар міської ради                                                           С.Г.ГОРОШКО