Облікова картка
Номер облікової картки: 
6 402
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№98/0/6-19 від 15.02.2019

Про внесення змін до рішення виконкому від 18.01.2019 р. № 62/0/6-19 «Про допомогу сім’ям військовослужбовців, які загинули в Афганістані, при виконанні службових обов’язків з охорони громадського порядку і боротьби зі злочинністю та під час проведення антитерористичної операції»

З метою підтримки рівня життя осіб з інвалідністю з числа воїнів – інтернаціоналістів, матерів, а при відсутності батьків та вдів військовослужбовців, які загинули в Афганістані, сімей працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків з охорони громадського порядку і боротьби зі злочинністю, сімей загиблих учасників АТО, бійців - добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України та реабілітованих осіб, визначеними ст.1-2 Закону України «Про реабілітацію жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917 – 1991 років», а також надання додаткових гарантій соціальної підтримки сім’ям, члени яких були мобілізовані до Збройних Сил України або добровільно вступили до Національної гвардії України і загинули під час захисту цілісності України, беручи участь в АТО, керуючись рішенням міської ради від 21.01.2016р. № 21 «Про затвердження Програми соціального захисту населення м. Новомосковська на 2016 – 2020р.р.», рішенням виконавчого комітету від 18.01.2017 р. № 8 «Про затвердження Порядку надання допомоги незахищеним верствам населення та особам, що опинилися у складних життєвих обставинах, які   зареєстровані   і   проживають   на  території  міста   Новомосковська»,    ст. 34  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

ВИРІШИВ :

1. Внести зміни до рішення виконкому від 18.01.2019 р. № 62/0/6-19 «Про допомогу сім’ям військовослужбовців, які загинули в Афганістані, при виконанні службових обов’язків з охорони громадського порядку і боротьби зі злочинністю та під час проведення антитерористичної операції», а саме:

- включити в додатки  № 2 та № 6 на отримання  з 01 лютого 2019 року  щомісячної та одноразової матеріальної допомоги сім’ям, члени яких були мобілізовані до Збройних Сил України або добровільно вступили до Національної гвардії України та загинули під час захисту цілісності України, беручи участь в АТО Гезь Ларису Анатоліївну - представника неповнолітньої   Гезь Олени Андріївни, 07.07.2005 року народження, у зв’язку з встановленням статусу сім’ї померлого ветерана війни внаслідок АТО (Додаток 1-2);

- доповнити додатком № 9 щодо отримання з 01 березня 2019 року щомісячної матеріальної допомоги бійцями - добровольцями, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України та реабілітованими особами, визначеними ст.1-2 Закону України «Про реабілітацію жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917 – 1991 років» (Додаток 3).

2. Фінансовому управлінню (Дакова Т.Д.) профінансувати надання матеріальної допомоги  в сумі  1040379,00 грн.

3. Контроль роботи щодо виконання рішення покласти на заступника   міського  голови  з питань діяльності виконавчих органів (Тихонова О.С.)

 

В.о. міського голови,

секретар міської ради                                                           С.Г.ГОРОШКО