Облікова картка
Номер облікової картки: 
1 869
Джерело інформації: 
Загальний Відділ
Галузь: 
медицина
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова
Ключові слова: 

РІШЕННЯ

№666 від 25.11.2015

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 27.05.2015 року № 264 «Про затвердження пропозицій щодо реалізації програми та календарного плану щодо виконання міської Програми «Здоров’я населення м. Новомосковськ на період до 2019 року»

Керуючись ст.32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням Новомосковської міської ради від 27.02.2015 р. № 1239 «Про затвердження міської програми «Здоров’я населення м. Новомосковськ на період до 2019 року», з метою реалізації заходів по поліпшенню стану здоров’я населення, продовженню активного довголіття та тривалості життя,  задоволенню потреби а ефективній, якісній і доступній медико-санітарній допомозі, забезпеченню безкоштовними медикаментами та лікувальними методиками певні категорії хворих у загрозливих для життя та здоров’я станами, реалізації Програми «Здоров’я населення м. Новомосковськ

на період до 2019 року»  та, виконком міської ради

ВИРІШИВ:

 

1. Внести зміни до рішення виконавчого комітету від 27.05.2015 року №264 «Про затвердження пропозицій  щодо реалізації програми та календарного плану щодо виконання  Програми «Здоров’я населення м. Новомосковськ на період  до   2019 року»,  (додаток 1,2), в зв’язку з перерозподілом невикористаних планових призначень на забезпечення дітей до 1 року, народжених від ВІЛ-інфікованих матерів, молочними сумішами, препаратами для лікування опортуністичних хвороб в сумі 38,732 тис. грн. (п.2.1).

2.  Координацію роботи по виконанню цього рішення покласти  на головного лікаря КНП "Новомосковський  міський  центр первинної медико-санітарної допомоги"  Гінкоту Л.В., контроль  -  заступника міського голови – начальника фінансового управління Дакову Т.Д.

 

В.о. міського голови,

секретар міської ради                                                     С. Г. Горошко

 

Підготував :

 

Головний лікар

КНП «Новомосковський МЦ ПМСД»                                         Л.В. Гінкота 

 

Узгоджено:

 

Керуючий справами виконкому                                              А.С. Чуднівець

 

Заступник міського голови –

начальник фінансового

управління виконкому                                                                  Т. Д. Дакова

 

В.о. начальника юридичного

управління                                                                                     Д.О. Устименко