Облікова картка
Номер облікової картки: 
1 560
Джерело інформації: 
КНП «Новомосковський МЦ ПМСД»
Галузь: 
медицина
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова
Місце зберігання документа: 
Загальний відділ

РІШЕННЯ

№265 від 27.05.2015

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 25.02.2015 року №88 «Про затвердження пропозицій щодо реалізації програми та календарного плану щодо виконання міської Програми соціально – економічного та культурного розвитку м. Новомосковська на 2015 р.» (по КНП "Новомосковський МЦ ПМСД")

Керуючись ст.32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням Новомосковської міської ради від 23.01.2015 р. № 1210 «Про затвердження програми та календарного плану щодо виконання міської Програми соціально – економічного та культурного розвитку м. Новомосковська на 2015р.», з метою реалізації заходів по забезпеченню належного утримання та ефективної експлуатації приміщень, підвищення якості медичних послуг, реалізації Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Новомосковська на 2015 рік та, виконком міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Внести зміни до рішення виконавчого комітету від 25.02.2015 року №88 «Про затвердження пропозицій щодо реалізації програми та календарного плану щодо виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Новомосковська на 2015 рік (по КНП "Новомосковський МЦ ПМСД") (додаток 1,2), а саме:
    • в зв’язку з придбанням десяти кардіографів в п.1 «Підвищення якості медичних послуг» суму збільшити на 146 тис. грн.;
    • в зв’язку з проведенням поточного ремонту амбулаторії №1 доповнити п.3 «Поточний ремонт в амбулаторіях» на суму 39,294 тис. грн.
  2. Координацію роботи по виконанню цього рішення покласти на заступника міського голови – начальника фінансового управління Дакову Т.Д., контроль - на головного лікаря КНП "Новомосковський міський центр первинної медико-санітарної допомоги" Гінкоту Л.В.

 

Міський голова С. А. Мороз

Підготував: Головний лікар КНП «Новомосковський МЦ ПМСД» Л.В. Гінкота

Узгоджено: Керуючий справами І. М. Марченко

Заступник міського голови – начальник фінансового управління виконкому Т. Д. Дакова

Начальник юридичного управління О.В. Мартинюк