Облікова картка
Номер облікової картки: 
5 017
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№504/0/6-18 від 17.08.2018

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради від 19.07.2017р. №388 «Про затвердження дислокації розташування контейнерів для збирання побутових відходів з території багатоквартирних будинків м. Новомосковська»

З метою забезпечення екологічної безпеки і підтримання санітарної рівноваги на території м. Новомосковська, у відповідності до ст. 12, 21 Закону України «Про відходи» та Наказу міністерства охорони здоров’я України №145 від 17.03.2011 року «Про затвердження Державних санітарних норм та правил утримання території населених місць», протоколу зборів співвласників буд.№24, №22 по вул. М. Головко від 02 вересня 2017р., керуючись ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в України», виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Внести зміни до Додатку 1 «Дислокація розташування контейнерів для збирання побутових відходів з території багатоквартирних будинків
    м. Новомосковська» до рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради від 19.07.2017р. №388 «Про затвердження дислокації розташування контейнерів для збирання побутових відходів з території багатоквартирних будинків м. Новомосковська, змінивши дислокацію контейнерного майданчика розташованого біля будинку №24 по вул. М. Головко, розмістивши його навпроти будинку №22 по вул. М.Головко.
  1. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на начальника управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради, контроль - на першого заступника міського голови з питань народно-господарського комплексу  міста.

 

В.о. міського голови,                                                           С.Г. Горошко

секретар міської ради