Облікова картка
Номер облікової картки: 
546
Джерело інформації: 
Юридичне Управління
Галузь: 
Місцеве самоврядування
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова
Місце зберігання документа: 
Загальний відділ

РІШЕННЯ

№366 від 24.07.2013

Про внесення змін до рішення виконкому від 22.02.2013 року № 142

На підставі висновку в.о. начальника юридичного управління  Мартинюка О.В., відповідно до ст. 50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від  21.05.1997  № 280/97-ВР, керуючись ст. 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні». виконком Новомосковської міської ради

вирішив:

  1. Внести зміни в п. 2.2.11 Регламенту виконавчого комітету  Новомосковської міської ради, затверджений рішенням виконавчого комітету Новомосковської міської ради від 22.02.2012 року № 142, та викласти п. 2.2.11 Регламенту в наступній редакції:

«Проекти рішень виконкому підлягають обов’язковому візуванню. Проект рішення виконкому візується спочатку виконавцем, потім начальником юридичного управління, заступниками міського голови (відповідно до розподілу обов’язків). Всі без винятку проекти рішень візуються  керуючим справами.

Якщо в проекті рішення виконкому порушуються фінансові питання, то він обов’язково візується заступником міського голови-начальником фінансового управління.

Якщо у проекті рішення є питання про створення та персональний склад комісії чи робочої групи, до складу яких включені посадові особи органів місцевого самоврядування, то їх кандидатури обов’язково погоджуються з керівником відповідного структурного підрозділу.

Питання затвердження міських програм та питання тарифної політики, норм і нормативів житлово-комунальних послуг погоджуються  начальниками управління економіки і  управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва.

Допускається візування на зворотному боці останнього аркуша рішення.»

 Міський голова С.А. Мороз

Підготував:

Спеціаліст  юридичного управління С.П. Іщенко

Узгоджено:

Секретар міської ради Б.В.Мазур

Керуючий справами І.М. Марченко

В.о. начальника юридичного управління О.В. Мартинюк