Облікова картка
Номер облікової картки: 
1 225
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№457 від 26.11.2014

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради від 22.10.2014р. №416

Керуючись ст.28 та п.п.7 ст.32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України «Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету» від 01.03.2014р. №65, постановою Кабінету Міністрів України від 04.04.2001р. №332 «Про граничні суми витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів, комп’ютерів державними органами, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок державного і місцевих бюджетів» із змінами та доповненнями, рішенням виконавчого комітету Новомосковської міської ради «Про затвердження плану заходів щодо забезпечення виконання доходів бюджету, економного та раціонального використання бюджетних коштів та посилення фінансово – бюджетної дисципліни у 2014 році» від 26.03.2014р. №136, для покращення умов праці та ефективності роботи працівників територіального центра виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Внести зміни до п.1 рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради від 22.10.2014р. № 416 «Про надання дозволу на закупівлю товарів, робіт та послуг територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Новомосковська» та викласти його у наступній редакції:
    «1.Надати дозвіл на придбання за рахунок власних надходжень установи 2 (двох) персональних комп’ютерів на суму 12400,00 грн. та 2 (двох) пристроїв безперебійного живлення на суму 1400,00 грн.»
  2. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на управління праці та соціального захисту населення м. Новомосковська (Горбач Г.М.) та територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Новомосковська (Губа Т.І.), контроль – на заступника міського голови з питань соціального захисту населення та розвитку соціально–культурної сфери Калюжну І.С.

 

Міський голова С.А.Мороз

Підготував: Директор тер центру Т.І. Губа

Узгоджено: Керуючий справами І.М. Марченко

Заступник міського голови з питань соціального захисту населення та розвитку соціально – культурної сфери І.С. Калюжна

Начальник управління праці та соціального захисту населення Г.М. Горбач

Начальник юридичного управління О.В. Мартинюк