Облікова картка
Номер облікової картки: 
3 148
Вид: 
Рішення міської ради
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

Х сесія VII скликання

№381 від 07.07.2017

Про внесення змін до рішення Новомосковської міської ради від 26.06.2013 року № 835 « Про надання дозволу на відчуження майна, що перебуває на балансі КП « Новомосковськтеплоенерго», для його реалізації з метою погашення податкового боргу.

Розглянувши звернення директора комунального підприємства ««Новомосковськтеплоенерго» Федорченка  В.А. щодо виключення з Переліку комунального майна, що перебуває на балансі комунального підприємства «Новомосковськтеплоенерго»  і знаходиться в неробочому стані та не впливає на діяльність підприємства ,затвердженого для реалізації з метою погашення податкового боргу - екскаватора марки ЭО-2621В реєстраційний номер 36081 АЕ, належний підприємству на підставі свідоцтва про реєстрацію машини, серія ЕА № 005752 від 04.02.2013 року, у зв’язку з тим, що екскаватор задіяний підприємством у виробничій діяльності після капітального ремонту, на який витрачено більш ніж 100 тис.грн., керуючись п.30 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Новомосковська міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Внести зміни до рішення Новомосковської міської ради від 26.06.2013 року № 835 « Про надання дозволу на відчуження комунального майна, що перебуває на балансі КП   «Новомосковськтеплоенерго», для його реалізації з метою погашення податкового боргу»: 

виключити п. 3 з Додатку № 1 Переліку комунального майна, що перебуває на балансі комунального підприємства «Новомосковськтеплоенерго» для його реалізації з метою погашення податкового боргу, а саме: найменування  майна – екскаватор, інвентарний номер 329, стан майна неробочий,рік випуску 1991, залишкова вартість 394,00 грн.

2. Контроль по виконанню даного рішення покласти на комісію з питань житлово-комунального господарства, благоустрою міста та екологічних проблем (Лєбєдєв Р.Г.), координацію - першого заступника міського голови з питань народно-господарського комплексу міста (Карачевцев  Ю.В.)

 

Депутат міської ради,

головуючий на засіданні Х сесії                                           К.М.Морозов