Облікова картка
Номер облікової картки: 
1 701
Джерело інформації: 
Управління праці та соціального захисту населення
Галузь: 
соціальний захис
Вид: 
Рішення сесії
Форма зберігання документа: 
Паперова
Місце зберігання документа: 
Організаційний відділ
Ключові слова: 

РІШЕННЯ

LVII сесії Новомосковської міської ради VI-го скликання

№1352 від 11.09.2015

Про внесення змін до рішення Новомосковської міської ради № 1210 від 23.01.2015р. «Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку м.Новомосковська на 2015 рік»

Керуючись ст.26 ч.1 п.22 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Закону України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного та соціального розвитку в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Внести зміни в додаток № 2 до рішення Новомосковської міської ради № 1210 від 23.01.2015р. «Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку м.Новомосковська на 2015 рік» в розділ 2 «Гуманітарна сфера» в п.2.1 «Здоров’я населення», абзац «Основні завдання », а саме:
    • провести поточний ремонт м’якої покрівлі будівлі комунального закладу «Новомосковська міська стоматологічна поліклініка» Дніпропетровської обласної ради».
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань планування, соціально-економічного розвитку та бюджету міста (Білий Л.І.), координацію роботи - на заступника міського голови за напрямком роботи.

Міський голова С.А.Мороз