Облікова картка
Номер облікової картки: 
2 921
Вид: 
Рішення міської ради
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

VІІІ сесія VІІ скликання

№317 від 28.02.2017

Про внесення змін до рішень міської ради щодо встановлення місцевих податків

На виконання Закону України «Про внесення змін до Податкового Кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році» від 20.12.2016р.№1791-VIII та керуючись п.24  ст.26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до Положення «Про транспортний податок по м.Новомосковську» затвердженого рішенням Новомосковської міської ради №75 від 20.05.2016р., а саме:

У п.3.1. цифри «750» замінити на «375»;

у п.6.10. слова: «документів, що впливають на середньоринкову вартість легкового автомобіля» виключити.

2. Встановити на 2017р. ставку податку на нерухоме майно для об’єктів житлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних та юридичних осіб у розмірі 0,3 відсотків розміру мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня звітного (податкового) року, за 1 кв. метр бази оподаткування.

2.1. Внести зміни до Положення «Про затвердження податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території м. Новомосковська» затвердженого рішенням Новомосковської міської ради №74 від 20.05.2016р., а саме :

п.3.2 Положення доповнити підпунктом «є»:

«є) об’єкти житлової нерухомості, які належать багатодітним або прийомним сім’ям, у яких виховується п’ять та більше дітей»;

3. Встановити на 2017р. ставки податку на нерухоме майно для об’єктів нежитлової нерухомості у розмірі 0,3 відсотків розміру мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня звітного (податкового) року, за 1 кв. метр бази оподаткування. Для господарських (присадибних) будівель – допоміжних (нежитлових) приміщень, до яких належать сараї, хліви, гаражі, літні кухні, майстерні, погреби, навіси, котельні, бойлерні, трансформаторні підстанції тощо, у розмірі 0,0 відсотків розміру мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня звітного (податкового) року, за 1 кв. метр бази оподаткування.

4. Встановити на 2017р. розмір ставок єдиного податку для суб’єктів господарювання, які  застосовують спрощену систему оподаткування  з розрахунку на календарний місяць:

для першої групи платників єдиного податку - фізичних осіб - підприємців, які не використовують працю найманих осіб, здійснюють виключно роздрібний продаж товарів з торговельних місць на ринках та/або провадять господарську діяльність з надання побутових послуг населенню і обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 300 000 гривень -10 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня  податкового (звітного року) ;

4.1. Внести зміни до рішення Новомосковської міської ради № 420 від 10.01.2012р. «Про приведення ставок єдиного  податку у відповідність до Закону України від 04.11.11р.№4014-VI «Про внесення змін до Податкового Кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо спрощеної системи оподаткування обліку та звітності», а саме:

а) У додатку до рішення відносно розрахунку ставок єдиного податку для фізичних осіб 1 групи у пункті 1 - цифри «150 000» замінити на «300 000», та в заголовку таблиці слова «У % до мінімальної заробітної плати» замінити на «у % до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня  податкового (звітного року)».

б) У додатку до рішення відносно розрахунку ставок єдиного податку для фізичних осіб 2 групи у пункті 2  - цифри «1000 000» замінити на «1500 000».

5. Відділу з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби  оприлюднити  рішення у засобах масової інформації.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань планування, соціально-економічного розвитку та бюджету міста та на Новомосковську ОДПІ ГУ ДФС у Дніпропетровській області.

 

Секретар міської ради                                                                    С.Г.Горошко