Облікова картка
Номер облікової картки: 
2 933
Вид: 
Рішення міської ради
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

VІІІ сесія VІІ скликання

№329 від 28.02.2017

Про внесення змін до положення Новомосковського центру народної творчості

Керуючись п. 31 ст. 26, п.5 ст. 60  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», нормами закону України «Про культуру» від  14.12.2010р. зі змінами та доповненнями. На виконання рішення № 233 від  21.12.2016р. «Про перейменування Управління культури та туризму виконавчого комітету Новомосковської міської ради в Управління культури, молоді, національностей і релігій виконавчого комітету Новомосковської міської ради» з 01.01.2017р. та приведенням у відповідність Положення Новомосковського центру народної творчості, міська рада,

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до Положення Новомосковського центру народної творчості  та затвердити в новій редакції згідно чинного законодавства. Додаток № 1.

2. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на начальника Управління культури, молоді, національностей і релігій виконавчого комітету Новомосковської міської ради - Шаликіна В.П., контроль – на заступника міського голови з питань соціального захисту населення та розвитку соціально – культурної сфери Ляшок В.М.

 

Секретар міської ради                                                                        С.Г.Горошко