Облікова картка
Номер облікової картки: 
5 020
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№507/0/6-18 від 17.08.2018

Про внесення доповнень до рішення виконкому від 15.11.2017р. №583 «Про затвердження Плану діяльності Новомосковської міської ради та виконавчого комітету з підготовки проектів регуляторних актів (рішень) на 2018 рік»

На виконання ст. 7, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою планування діяльності щодо прийняття рішень, спрямованих на регулювання господарських відносин на території м. Новомосковська, а також адміністративних відносин між регуляторними органами та суб’єктами господарювання, керуючись ст.40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради 

ВИРІШИВ:

1. Внести доповнення до рішення виконкому від 15.11.2017р. №583 «Про затвердження   Плану  діяльності Новомосковської    міської  ради та виконавчого   комітету  з   підготовки проектів регуляторних актів  (рішень) на 2018 рік» (додаток 1).

2.Відділу з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації.

3.Координацію роботи за виконанням цього рішення  здійснює управління економіки виконавчого комітету Новомосковської міської ради.

4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з  питань  економіки,  розвитку ринкових  реформ  і  підприємництва (Морозов К.М.).

 

В.о. міського голови,

секретар міської ради                                                           С.Г.Горошко