Облікова картка
Номер облікової картки: 
2 789
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова
Ключові слова: 

РІШЕННЯ

№733 від 22.12.2016

Про внесення доповнень до рішення виконкому №675 від 16.11.2016р. «Про затвердження плану діяльності Новомосковської міської ради та виконавчого комітету з підготовки проектів регуляторних актів (рішень) на 2017 рік»

На виконання ст. 7, 13 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, з метою планування діяльності виконавчого комітету Новомосковської міської ради щодо прийняття рішень, спрямованих на регулювання господарських відносин на території м. Новомосковська, а також адміністративних відносин між регуляторними органами та суб’єктами господарювання, керуючись ст.40 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконком міської ради 

ВИРІШИВ:

  1. Внести доповнення до рішення виконавчого комітету №675 від 16.11.2016р. «Про затвердження  плану діяльності Новомосковської міської ради та виконавчого комітету з підготовки проектів регуляторних актів на 2017р." (додаток 1).
  2. Відділу з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби оприлюднити дане рішення в офіційних засобах масової інформації.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з  питань  економіки,  розвитку ринкових  реформ  і  підприємництва (Морозов К.М.).

 

В.о. міського голови,

секретар міської ради                                                                     С.Г.Горошко