Облікова картка
Номер облікової картки: 
475
Джерело інформації: 
Управління економіки
Галузь: 
Місцеве самоврядування
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова
Місце зберігання документа: 
Загальний відділ

РІШЕННЯ

№74 від 13.02.2013

Про внесення доповнень до рішення виконкому №611 від 28.11.12р. "Про затвердження плану діяльності Новомосковської міської ради та виконавчого комітету з підготовки проектів регуляторних актів (рішень) на 2013 рік"

На виконання ст. 7, 13 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності ”, з метою планування діяльності виконавчого комітету Новомосковської міської ради щодо прийняття рішень, спрямованих на регулювання господарських відносин на території м. Новомосковська, а також адміністративних відносин між регуляторними органами та суб’єктами господарювання, керуючись ст.59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконком міської ради                                                                    

вирішив:

  1. Внести доповнення до рішення виконкому №611 від 28.11.12р. "Про затвердження плану діяльності виконавчого комітету Новомосковської міської ради щодо підготовки проектів регуляторних актів на 2013р." (додаток №1).
  2. Відділу з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби оприлюднити дане рішення в офіційних засобах масової інформації (Хорішко І.В.).
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з  питань  економіки,  розвитку ринкових  реформ  і  підприємництва (Воскобойник О.М.).

Міський Голова С.А. Мороз

Підготувала: начальник управління економіки М.М.Хохлова

Узгоджено: секретар міської ради Б.В. Мазур

Керуючий справами І.М.Марченко

Заступник міського голови з питань економіки, розвитку ринкових реформ і підприємництва О.М.Воскобойник

в.о. начальника юридичного управління О.В. Мартинюк