Облікова картка
Номер облікової картки: 
4 581
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№114/0/6-18 від 16.02.2018

Про внесення доповнень до рішення міськвиконкому від 18.01.2017 р. № 8 «Про затвердження Порядку надання допомоги незахищеним верствам населення та особам, що опинилися у складних життєвих обставинах, які зареєстровані і проживають на території міста Новомосковська»

Керуючись ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою упровадження системи соціальної підтримки незахищених верств населення, надання матеріальної підтримки незахищеним верствам населення міста, які опинилися у складних життєвих обставинах і потребують підтримки з боку держави,  на виконання рішенням Новомосковської міської ради від 21.01.2016 року № 21 «Про затвердження Програми соціального захисту населення  м. Новомосковська на 2016 – 2020 р. р.», виконком міської ради

ВИРІШИВ:

1. Доповнити рішення міськвиконкому від 18.01.2017 р. № 8 «Про затвердження  Порядку надання допомоги незахищеним верствам населення та особам, що опинилися у складних життєвих обставинах, які зареєстровані  і проживають на території міста Новомосковська» додатком № 5 до Положення «Перелік документів необхідних для призначення матеріальної допомоги на вирішення  соціально-побутових потреб (ремонт житла, покрівлі, встановлення засобів обліку та інше) (Додаток 1).

2. Контроль щодо виконання даного рішення покласти  на  заступника міського голови  з питань соціального захисту населення та розвитку соціально – культурної сфери Ляшок В.М.

   

В.о. міського голови,

секретар міської ради                                                                    С.Г.Горошко