Облікова картка
Номер облікової картки: 
4 445
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№695 від 20.12.2017

Про внесення доповнень до рішення міськвиконкому від 18.01.2017 р. № 8 «Про затвердження Порядку надання допомоги незахищеним верствам населення та особам, що опинилися у складних життєвих обставинах, які зареєстровані і проживають на території міста Новомосковська»

Керуючись ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метоюупровадження системи соціальної підтримки незахищених верств населення, надання матеріальної підтримки незахищеним верствам населення міста, які опинилися у складних життєвих обставинах і потребують підтримки з боку держави,  на виконання рішення Новомосковської міської ради від 21.01.2016 року № 21 «Про затвердження Програми соціального захисту населення  м. Новомосковська                                              на 2016 – 2020 р.р.», виконком міської ради 

 

ВИРІШИВ:

 

1.Внести доповнення до рішення міськвиконкому від 18.01.2017 р. № 8«Про затвердження  Порядку надання допомоги незахищеним верствам населення та особам, що опинилися у складних життєвих обставинах, які зареєстровані  і проживають на території міста Новомосковська», а саме:

пункт 2.1 Порядку доповнити абзацами 8, 9,10,та 11 наступного змісту:

- абз.8 «- підтримка осіб, які повернулися із зони проведення АТО і отримали статус інваліда війни (щоквартально)»;

- абз.9 «- вшанування під час проведення святкових зустрічей пільгових категорій громадян, ветеранів, інвалідів, воїнів-Афганців, Чорнобильців, військовослужбовців ЗС України, дітей-сиріт, багатодітних сімей, активістів громадського руху, кращих працівників міста з наданням матеріальної та натуральної допомоги, врученням подяк та нагород»;

- абз.10 « -соціальна підтримка членів сімей працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків з охорони громадського порядку і боротьби зі злочинністю».

- абз.11«Як виняток для інвалідів та малозабезпечених громадян міста матеріальна допомога надається на вирішення  соціально-побутових потреб (ремонт житла, покрівлі, встановлення засобів обліку та інше)».

2. Контроль щодо виконання даного рішення покласти  на  заступника міського голови  з питань соціального захисту населення та розвитку соціально-культурної сфери Ляшок В.М.

 

 

 

В.о. міського голови, 

секретар міської ради                              С.Г.Горошко