Облікова картка
Номер облікової картки: 
3 202
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№354 від 19.07.2017

Про внесення доповнень до рішення міськвиконкому № 7 від 18.01.2017 р. «Про затвердження положень по соціальному захисту населення»

Керуючись ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою створення необхідних умов для повноцінного життя інвалідів та ветеранів, для організації роботи служб виконкому, виконком міської ради

ВИРІШИВ :

1. Внести зміни до рішення № 7 від 18.01.2017 р. «Про затвердження положень по соціальному захисту населення» виклавши додаток № 7 в новій редакції, а саме:

            - затвердити положення «Про порядок відшкодування пільг з послуг зв’язку окремим категоріям громадян за рахунок коштів місцевого бюджету» (додаток 7).

2. Додаток № 7 «Щодо надання пільг окремим категоріям  громадян з послуг зв'язку за рахунок місцевого бюджету», затвердженого рішенням Новомосковського  міського виконавчого комітету від 15.03.2017 р. № 138 «Про внесення доповнень до рішення міськвиконкому № 7 від 18.01.2017 р. «Про затвердження положень по соціальному захисту населення», визнати таким що втратило чинність.

3. Координацію роботи покласти на управління праці та соціального захисту населення (Горбач Г. М.), контроль - заступника міського голови з питань соціального захисту населення та розвитку соціально-культурної сфери Ляшок В.М.

  

В.о. міського голови,

секретар міської ради                                                                    С.Г.Горошко