Облікова картка
Номер облікової картки: 
1 222
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№434 від 26.11.2014

Про відзначення в місті Міжнародного Дня інвалідів

На виконання Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», керуючись ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», реалізації місцевої цільової програми соціального захисту населення м. Новомосковська на 2011-2015 р.р., затвердженої рішенням міської ради № 37 від 21.12.2010р., та місцевої цільової програми «Національний план дій з реалізації Конвенції про права інвалідів в місті Новомосковську на період до 2020 року», затвердженої рішенням міської ради від 26.06.2013 року № 837, з метою привернення уваги громадськості до вирішення проблем осіб з обмеженими фізичними можливостями, в зв’язку з відзначенням 3 грудня Міжнародного Дня інваліда, виконком міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Протягом листопада – грудня поточного року здійснити заходи, пов’язані з наданням всебічної допомоги інвалідам війни, праці, дитинства, загального захворювання, а також сім’ям, що виховують дітей інвалідів.
  2. Затвердити основні заходи щодо відзначення в місті Міжнародного Дня інвалідів /додаток/.
  3. Управлінню праці та соціального захисту населення /Горбач Г.М./, некомерційному комунальному підприємству «Центр первинної медико – санітарної допомоги» /Гінкота Л.В./, комунальному закладу «Новомосковська ЦМЛ» ДОР» /Письменний Ю.В./, товариству Червоного Хреста /Скрипка Н.І./, територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) міста Новомосковська /Губа Т.І./, управлінню освіти /Падашуля Н.І./, міськрайонному центру зайнятості /Кадевич С.Г./, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді /Роздайбіда І.А./, управлінню Пенсійного фонду України в місті Новомосковську та Новомосковському районі /Косова А.О./, фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань /Пирожок С.М./ вжити заходи щодо поліпшення соціального та медичного обслуговування інвалідів Великої Вітчизняної війни, праці, дитинства, загального захворювання.
  4. Координацію роботи щодо виконання цього рішення покласти на управління праці та соціального захисту населення Горбач Г.М., контроль – на заступника міського голови Калюжну І.С.

 

Міський голова С.А.Мороз

Підготував: Начальник управління праці та соціального захисту населення Г.М.Горбач

Узгоджено: Керуючий справами виконкому І.М.Марченко

Заступник міського голови І.С.Калюжна

Начальник юридичного управління О.В. Мартинюк