Облікова картка
Номер облікової картки: 
5 319
Вид: 
Розпорядження
Форма зберігання документа: 
Паперова

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

№Р-16 від 14.01.2019

Про відзначення в 2019 році Свята Водохреща в м. Новомосковську

У зв’язку з відзначенням 19 січня 2019 року Християнського Свята Водохреща, керуючись статтями 42, 50 «Про місцеве самоврядування в Україні»,

зобов’язую:

1. Визначити перелік місць освячення води (додаток 1).

2. Затвердити план заходів з підготовки та проведення заходів з нагоди відзначення в 2019 році Свята Водохреща в м. Новомосковську (додаток 2).

3. Начальнику Новомосковського ВП ГУНП в Дніпропетровській обл. полковнику поліції /Чіпець О.І./ забезпечити посилену охорону правопорядку на час проведення святкових заходів 19 січня 2019 року в місцях освячення води згідно додатка 1.

4. Начальнику Новомосковського МРВ ГУ ДСНС в Дніпропетровській області /Осипчук В.В./, відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення /Стьопін А.А./, КЗ «Рятувально-водолазна служба» /Волков В.А./ забезпечити безпеку на воді під час проведення святкових заходів в місцях освячення води згідно додатка 1.

5. Відповідальність за проведення заходів, не затверджених даним розпорядженням, покладаються на їх організаторів.

6. Координацію роботи по виконанню даного розпорядження покласти на управління культури, молоді, національностей і релігій /Шаликін В.П./, контроль - на першого заступника міського голови Ковальова Д.А.

 

В.о. міського голови,

секретар міської ради                                                           С.Г.ГОРОШКО