Облікова картка
Номер облікової картки: 
1 477
Джерело інформації: 
Управління культури та туризму
Галузь: 
Місцеве самоврядування
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова
Місце зберігання документа: 
Загальни відділ

РІШЕННЯ

№183 від 06.04.2015

Про відзначення у м. Новомосковську 70-ї річниці Перемоги 8-9 травня 2015 р.
На виконання Указу Президента України №169/2015 «Про заходи з відзначення у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни», рішення виконкому Новомосковської міської ради від 28.11.2012 р. за №621 «Про відзначення 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників та 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників та 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 рр. у м. Новомосковську» з метою гідного вшанування подвигу українського народу, висловлення поваги усім борцям проти нацизму, увічнення пам’яті про загиблих воїнів, посилення турботи про ветеранів війни, керуючись ст. 32, 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  виконавчий комітет Новомосковської міської ради 
ВИРІШИВ:
  1. Управління культури та туризму (Шаликін В. П.) затвердити Розпорядження міського голови план урочистостей на 8-9 травня 2015 р. до 15 квітня 2015 р.
  2. Затвердити кошторис витрат на проведення святкових заходів 8 та 9 травня 2015 р. (додаток №1).
  3. Управлінню житлово-комунального господарства та капітального будівництва (Устименко С. Д.) забезпечити контроль над проведенням поточних ремонтів та благоустроєм пам’яток Великої Вітчизняної війни та завершення цих робіт до 30 квітня 2015 р.
  4. Управлінню освіти (Падашулі Н. І.) забезпечити проведення просвітницьких заходів присвячених 70-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі, ролі українського народу у Другій світовій війні.
  5. Управлінню освіти (Падашулі Н. І.) та комітету у справах сім’ї та молоді активізувати роботу спрямовану на формування у молодіжному середовищі шанобливого ставлення у молодіжному середовищі шанобливого ставлення і поваги до ветеранів війни та нинішніх захисників Вітчизни.
  6. Управлінню праці та соціального захисту (Горбач Г. М.), головному лікарю Новомосковського міського центру первинної медико-санітарної допомоги (Гінкота Л. В.) ужити додаткових заходів щодо забезпечення соціально-побутових потреб та потреб у медичній допомозі ветеранам війни, насамперед учасників бойових дій та інвалідів війни.
  7. Відділу з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби (Хорішко І. В.) звернутись до релігійних організацій із пропозицією провести панахиди за жертвами Другої світової війни, молебні за мир та злагоду в Україні, за захисників Вітчизни.
  8. Відділу з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби (Хорішко І. В.) ужити заходів із висвітлення в засобах масової інформації актуальних питань життя ветеранів.
  9. Міжрайонному відділу внутрішніх справ УМВС України у Дніпропетровській області (Очеретяний М. А.) ужити заходів із забезпечення громадського порядку, безпеки громадян та перекриття дорожнього руху під час проведення урочистих заходів.
  10. Координацію роботи з виконання даного рішення покласти на начальника управління культури та туризму Шаликіна В. П., контроль – на заступника міського голови   Калюжну І. С.
Міський голова С. А. Мороз
Підготував:
Начальник управління культури та туризму В. П. Шаликін
Узгоджено:
Керуючий справами  І. М. Марченко
Заступник міського голови І. С. Калюжна 
Заступник міського голови - начальник фінансового управління Т. Д. Дакова
В. о. начальника юридичного управління Д. О. Устименко