Облікова картка
Номер облікової картки: 
1 227
Вид: 
Рішення виконкому
Форма зберігання документа: 
Паперова

РІШЕННЯ

№460 від 26.11.2014

Про відзначення новорічно-різдвяних свят 2014-2015 рр. у м. Новомосковську

З метою створення необхідних умов для відпочинку та оздоровлення дітей, збереження національних традицій, змістовного дозвілля мешканців та гостей Новомосковська під час новорічних і різдвяних свят 2014-2015 років, керуючись ст.40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконком міської ради

ВИРІШИВ:

 1. Затвердити склад оргкомітету з питань відзначення новорічно-різдвяних свят 2014-2015 рр. у м. Новомосковську (додаток 1).
 2. Управлінню, управлінню культури та туризму, комітету у справах сім’ї та молоді, управлінню праці та соціального захисту, територіальному центру соціального обслуговування, службі у справах дітей, комітету з питань фізичної культури і спорту сформувати списки дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей із сімей вимушених переселенців з Автономної республіки Крим, Донецької та Луганської областей, дітей з обмеженими можливостями, дітей військовослужбовців, які загинули під час виконання службових обов’язків, дітей учасників АТО, дітей із сімей ліквідаторів Чорнобильської катастрофи, дітей, що знаходяться під час святкувань на стаціонарному лікуванні в медичних установах міста, дітей, що навчаються на інтернатному відділенні ЗОШ №7, дітей ветеранів війни в Афганістані, дітей учасників творчих колективів, дітей-спортсменів які досягли успіхів та активістів учнівського самоврядування, переможців міських та обласних олімпіад, творчих конкурсів, дітей дитячих будинків сімейного типу, дітей з прийомних сімей для отримання новорічно-різдвяних подарунків та залучення цих дітей до участі у святкових заходах.
 3. Встановити граничний вік дітей для отримання подарунків до 14 років.
 4. Управлінню освіти, управлінню культури та туризму скласти плани святкових новорічно-різдвяних свят до 10 грудня та затвердити їх розпорядженням міського голови.
 5. Затвердити кошторис витрат управління культури та туризму на проведення міських новорічно-різдвяних заходів 2014-2015 рр. (додаток №2).
 6. Управлінню культури та туризму та комбінату комунальних підприємств (Чупраков А. Г.) провести відкриття головної міської ялинки на пл.ім. Леніна 26 грудня 2014 р.
 7. Новомосковському МВ ГУМВС України в Дніпропетровській області забезпечити посилену охорону правопорядку під час проведення масових новорічно-різдвяних свят.
 8. Управлінню житлово-комунального господарства та капітального будівництва, начальнику відділу містобудування та архітектури, комітету з питань торгівлі та побутового обслуговування забезпечити святкове оформлення вулиць та площ міста, об’єктів реклами, підприємств торгівлі та громадського харчування.
 9. Комбінату комунальних підприємств (Чупраков А. Г.) забезпечити посилене прибирання місць проведення святкових заходів.
 10. Координацію роботи з питань виконання даного рішення покласти на начальника управління культури та туризму Шаликіна В. П.
 11. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Козлова О. П. та заступника міського голови Калюжну І. С.

 

Міський голова С. А. Мороз

Підготував Начальник управління культури та туризму В. П. Шаликін

Узгоджено: Перший заступник міського голови О. П. Козлов

Керуючий справами І. М. Марченко

Заступник міського голови І. С. Калюжна

Заступник міського голови начальник фінансового управління Т. Д. Дакова

Начальник юридичного управління О. В. Мартинюк